ZarezerwujBasen

Basen pozwala na relaks, utrzymanie dobrej kondycji oraz rodzinną zabawę. W Hotelu Sadova**** mogą Państwo skorzystać z rekreacyjnego basenu, który pozwoli na pełne odprężenie oraz aktywne pływanie. Pozwala to rozluźnić się po ciężkim dniu. Do dyspozycji posiadamy basen o wymiarach 12mx5m i głębokości 1,2m. Po energicznym wysiłku można odpocząć na przybasenowych leżakach. Dla gości hotelowych basen jest bezpłatny. Designerskie wyposażenie sali basenowej z pewnością uatrakcyjni relaks każdego gościa.

Sauna

 

Pobyt w saunie infrared pozwala na przyjemną regenerację całego ciała. Wykorzystywane w saunie promienie podczerwone ogrzewają nasze ciało bezpośrednio, dzięki czemu aż 80% tej energii wnika w głąb naszego organizmu dając nam wiele korzyści. Sauna infrared jest polecana również osobom, które z różnych powodów nie mogą korzystać z tradycyjnej sauny mokrej czy suchej.

Sala Fitness

Hotel Sadova**** dysponuje nowoczesnym centrum rekreacji. Posiadamy profesjonalnie wyposażoną salę fitness. Różnorodność sprzętów do ćwiczeń pozwoli na utrzymanie prawidłowej kondycji nawet w trakcie urlopu oraz wyjazdu służbowego.

Sadova SPA

Zapraszamy także do skorzystania z bogatej oferty masaży relaksacyjnych oraz zabiegów kosmetycznych, które pozwolą Państwu zrelaksować się oraz zadbać o swoje ciało.

W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt z Recepcją Hotelu.

Poniżej znajdą Państwo ofertę cenową Sadova SPA:

Oferta Sadova SPA

Rowery

Dla aktywnych mamy także do dyspozycji rowery hotelowe - idealne na zwiedzanie miasta.

Koszt wypożyczenia roweru:

1 h - 10 PLN

1 dzień - 40 PLN

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess