Super Hotel. Rewelacyjne śniadania. Bardzo miła obsługa . Panowie w recepcji bardzo mili rewelacja. Będę u Was gościć jeszcze wiele razy. Pozdrawiam
5/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
5/5
Обслуживание
5/5
Цена
100%
2024-02-02
5/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
5/5
Обслуживание
5/5
Цена
5/5
Завтраки
97%
2024-01-31
Polecam bardzo hotel Sadova i zabiegi w SPA , to już kolejny raz jak byliśmy z przyjaciółmi w tym hotelu, i myślę że nie ostatni.
Do zobaczenia.
5/5
Номер
5/5
Расположение
4/5
Чистота
5/5
Обслуживание
5/5
Цена
5/5
Завтраки
100%
Apostoluk2024-01-30
Bardzo fajny hotel. Miła obsługa, komfortowo. Basen i sauna jako dodatek bardzo trafione
5/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
5/5
Обслуживание
5/5
Цена
5/5
Завтраки
100%
2024-01-30
5/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
5/5
Обслуживание
5/5
Цена
5/5
Завтраки
97%
2024-01-30
Hotel bardzo sympatyczny , położenie blisko centrum . Weekend spędzony w fajnych i czystych warunkach
4/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
5/5
Обслуживание
5/5
Цена
5/5
Завтраки
100%
Mollin2024-01-30
Bardzo polecam, hotel naprawdę ładny, przepyszne i różnorodne śniadania. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecę każdemu ten obiekt.
5/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
5/5
Обслуживание
5/5
Цена
5/5
Завтраки
93%
Paweł2024-01-30
udany pobyt.
5/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
5/5
Обслуживание
4/5
Цена
4/5
Завтраки
97%
2024-01-29
Miła obsługa zawsze służy pomocą, codziennie sprzątane pokoje i wymieniane ręczniki. Basen ok, nie trzeba brać ręczników są dostępne na miejscu i jest to super wygodne, jedyny minus to sauna - trzeba poczekać aż się schłodzi by ponownie się załączyła 😏
Reasumując miło spędziliśmy czas i chętnie wrócimy.
5/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
5/5
Обслуживание
4/5
Цена
5/5
Завтраки
100%
Alicja Drohomirecka2024-01-27
Nocując w Gdańsku będę wybierać hotel Sadova. Jest to wspaniałe miejsce do wypoczynku.
5/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
5/5
Обслуживание
5/5
Цена
5/5
Завтраки
52%
Natalia Sz.2024-01-24
Fatalnie… to miał być romantyczny relax dla dwojga w spa. Szczególna okazja. Zarezerwowaliśmy nocleg i balijski relax w spa dla dwojga. Niecałe 400 pln za hotel i 960 za zabiegi w spa. Niestety o ile panie w Spa poprostu fantastyczne! Polecam skorzystać z całego serca, warte każdych pieniędzy, tak niestety hotel zespół cały nasz wyjazd… to było coś okropnego. Cały nasz plan zrujnowany. Brak komunikacji totalny. Nikt nie poinformował nas ze nie można płacić karta tylko na pokuj a żeby wrzucić koszty na pokuj trzeba otworzyć rachunek dodając kartę wiec lataliśmy w szlafrokach bo po przyjeździe udaliśmy się od razu na basen i saunę, od baru na recepcje i tez nie udało się tego zrobić bo Pan na recepcji nie miał dla nas czasu. Okazało się ze w barze widzieliśmy jak ludzie płaca karta… basen i sauna całkiem ok. Mały ale ok. Zabiegi w spa rewelacyjne! Tylko znów nikt nie poinformował nas ze za spa płaci się w spa a nie w hotelu… rezerwacje do spa przypominam ze zrobiliśmy w recepcji hotelu przez telefon. Nikt nas nie uprzedził ze to będzie płatne w spa. Byłam przekonana ze za hotel i zabiegi możemy zapłacić przy wymeldowaniu. Wiec znów w tych szlafrokach biegamy po piętrach po kartę. I wtedy przyszło najgorsze… okazało się ze w hotelowej restauracji jest impreza… restauracja zamknięta i znów nikt nas o tym nie poinformował wiec nas weekend relaksu i ciszy szlag trafił. Zasnelismy dopiero około 3-4 bo do 2 rano słychać było głośna muzykę, krzyki pijanych ludzi przed hotelem i na korytarzu. Byliśmy na 4 czyli ostatnim pietrze a słychac było wszystko tak jak by to było piętro niżej. Około 21 włączył się również alarm ze jest jakieś zagrożenie w hotelu. Pytałam co się stało to pani na recepcji przy wymeldowaniu odpowiedziała krótko i na temat: NIC.
Cały weekend zrujnowany… nie spaliśmy. O 7 rano poprostu nie wytrzymałam rozpłakałam się ze nasz szczególny czas zaręczyn zrujnowany. Chcieliśmy jak najszybciej opuścić to miejsce… i tak zrobiliśmy z samego rana. Mogliśmy jechać do Hilton który jest niedaleko. On nigdy nie zawidl… ceny te same. żałuje tego wyjazdu do Hotel Sadova - nie polecam
2/5
Номер
3/5
Расположение
3/5
Чистота
1/5
Обслуживание
4/5
Цена
100%
Bucholc2024-01-23
Bardzo dobre, na pewno wrócę.
5/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
5/5
Обслуживание
5/5
Цена
5/5
Завтраки
96%
2024-01-23
Spokojne i przyjazne miejsce
5/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
5/5
Обслуживание
4/5
Цена
97%
2024-01-21
Sauna trochę za mała i brak jacuzzi
5/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
4/5
Обслуживание
5/5
Цена
5/5
Завтраки
97%
2024-01-15
Jestem zadowolony.
5/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
5/5
Обслуживание
4/5
Цена
5/5
Завтраки
88%
Łaba2024-01-10
Hotel bardzo dobrze obsługuje osoby niepełnosprawne a zwłaszcza niewidome. Skorzystam a noclegu hotelu w kolejnum pobycie.
5/5
Номер
4/5
Расположение
4/5
Чистота
5/5
Обслуживание
4/5
Цена
90%
2024-01-09
4/5
4/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
4/5
Обслуживание
4/5
Цена
5/5
Завтраки
100%
2024-01-09
Gut
5/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
5/5
Обслуживание
5/5
Цена
90%
Stopikowska2024-01-07
Ok
4/5
Номер
5/5
Расположение
4/5
Чистота
5/5
Обслуживание
4/5
Цена
5/5
Завтраки
87%
2024-01-03
4/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
4/5
Обслуживание
3/5
Цена
5/5
Завтраки
100%
2024-01-03
Fajny hotel do którego chętnie wracamy , jedynie co zauważyliśmy to spadła jakość sprzątania pokoju , ale ogólnie bez zastrzeżenia, napewno wrócimy
5/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
5/5
Обслуживание
5/5
Цена
5/5
Завтраки
80%
2024-01-03
Bitte Gäste mit Hunden getrennt in einem anderen Stockwerk unterbringen; es ist nicht besonders erholsam, wenn nebenan ein Hund bellt und das Hotelpersonal kaum etwas bewirken kann.
Ansonsten war es ein schöner Aufenthalt in einem gepflegten Ambiente. Vielen Dank!
4/5
Номер
4/5
Расположение
5/5
Чистота
4/5
Обслуживание
3/5
Цена
4/5
Завтраки
97%
2024-01-03
Hotel bardzo fajny , pobyt bardzo udany, może brak jacuzzi nieco psuje ogólne wrażenie.
4/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
5/5
Обслуживание
5/5
Цена
5/5
Завтраки
97%
2024-01-02
Było bardzo przyjemnie atmosfera i obsługa również super.
5/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
5/5
Обслуживание
4/5
Цена
5/5
Завтраки
97%
Fischer2023-12-29
Zgodnie z moimi oczekiwaniami.
4/5
Номер
5/5
Расположение
5/5
Чистота
5/5
Обслуживание
5/5
Цена
5/5
Завтраки
100%
Rodo2023-12-29
Obiekt dobrze wyposażony, Spa, basen, odnowa, lokalizacja OK. Czystość oraz obsługa hotelowa wrażenie b.dobre.. Pokoje czyste. Cena dobra. Polecam.