Hotel Sadova, Gdańsk
Book online

Uttalelser

  1. Rom
  2. Hotell
  3. Uttalelser
Book online

Warto rezerwować przez stronę

Garanti
til laveste pris
Attraktive
oppholdspakker
Sikker
betalingsbehandling
Et bredt utvalg
av tilleggstjenester
Fleksible
avbestillingsbetingelser
Gavekort
Ingen
skjulte kostnader
Skreddersydde
tjenester
Gratis,
rask Wi-Fi
Laveste
parkeringspris
ankomst 28
jun. 26
avreise 29
jun. 26
Bestill på vår nettside med verdikoden SADOVADIRECT og tjen 10%!
Hotel Sadova, Gdańsk
Book online

Vår tilfredsstillingsindeks

91.56 % tilfredshet
På grunnlag av 8077 anmeldelse på 11 portaler.
100%
2026-05-19
5/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
5/5
Pris
5/5
Frokost
100%
Noga 2026-02-13
Hotel rewelacyjnie położony, blisko do centrum:)
5/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
5/5
Pris
5/5
Frokost
100%
2026-02-12
Wszystko na najwyższym poziomie w rozsądnej cenie
5/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
5/5
Pris
80%
Mickiewicz 2026-02-10
Ogólnie hotel przyjemny, duży plus za lokalizację, ale raczej nastawiony na gości biznesowych. Dla rodzin nie polecam - basen malutki, leżaki tylko 2 wiec jak przyjdą 2 rodziny z dziecmi to nie ma gdzie usiąść, sauna tylko na podczerwień na max.4 osoby, zdecydowanie brakuje sauny parowej, a sali zabaw praktycznie brak (jest pokoik wielkości 20m z plastikowym domkiem i kilkoma pluszakami.
4/5
Rom
4/5
Beliggenhet
4/5
Renslighet
4/5
Service
4/5
Pris
4/5
Frokost
96%
2026-02-02
5/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
4/5
Pris
73%
2026-02-01
4/5
Rom
5/5
Beliggenhet
4/5
Renslighet
4/5
Service
3/5
Pris
2/5
Frokost
100%
2026-01-29
Fajny hotel z bardzo dobrym jedzeniem, blisko starego miasta, do zwiedzania Gdańska super lokalizacja.
5/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
5/5
Pris
5/5
Frokost
100%
2026-01-24
Bardzo jesteśmy zadowoleni z pobytu. Basen super z ciepłą wodą. Wyśmienite jedzenie. Animacje i kino familijne urozmaiciło pobyt. Miła i profesjonalna obsługa.
5/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
5/5
Pris
5/5
Frokost
90%
2026-01-24
4/5
Rom
5/5
Beliggenhet
4/5
Renslighet
5/5
Service
4/5
Pris
5/5
Frokost
90%
2026-01-13
Hotel w dobrej lokalizacji, pokoje w porządku, ale minus za brak kosmetyków oprócz mydła/żelu pod prysznic. Łóżka dosyć małe. Śniadania okej, ale mały wybór wędlin/serów i słodkich rzeczy do kawy. Plus za cenę parkingu. Obsługa bardzo miła, bez zastrzeżeń. Polecam.
4/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
4/5
Pris
4/5
Frokost
90%
2026-01-08
5/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
5/5
Pris
2/5
Frokost
100%
Cichecki 2026-01-08
Na pewno wrócę..
5/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
5/5
Pris
5/5
Frokost
93%
M.A. 2026-01-06
No cóż... wrażenia pozytywne.. miasto Gdańsk przepiękne nawet zimową porą...nie mam żadnych uwag...wyjazd bardzo udany i super się czułem w tym hotelu.
4/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
4/5
Pris
5/5
Frokost
77%
2026-01-01
Ogólne wrażenie popsuła pomyłka hotelu w sprawie śniadania, powiedziano, że nie wykupiłam śniadania od razu przy rezerwacji pokoju, co było nieprawdą, zarezerwowałam od razu pokój ze śniadaniem, już kilka razy byłam w tym hotelu i zawsze rezerwowałam pokój ze śniadaniem. Ostatecznie, po kilku moich interwencjach, hotel przeprosił, starał się załagodzić sprawę i delikatnie umilić koniec pobytu. Drugą, ale powiązaną z pierwszą, niemiłą i bardzo niezręczną sprawą była numeracja stolików przy śniadaniu w pierwszy i drugi dzień świąt, widać i słychać było oburzenie i niesmak gości hotelu. Rozumiem, że hotel chciał w ten sposób poradzić sobie z dużym obłożeniem gości, ale niestety to był bardzo niefortunny sposób załatwienia sprawy i raczej zraził wielu, niż wzbudził zrozumienie i na pewno nie spotkał się z akceptacją wielu gości. Opisane sprawy niewątpliwie wpłynęły na ogólne wrażenie, ale na plus chciałabym dodać bardzo miły personel, który pomimo różnych sytuacji zachował się z dużym taktem i spokojem, nie tracąc uśmiechu na twarzy: panie w restauracji na śniadaniu przemiłe i pomocne, jak również w recepcji bardzo miłe osoby oraz przemiłe panie sprzątające pokoje. Mam nadzieję, że moja opinia przyczyni się do rzeczywistej poprawy usług hotelu i w najbliższej przyszłości będę miała okazję przekonać się o tym osobiście.
4/5
Rom
5/5
Beliggenhet
3/5
Renslighet
5/5
Service
3/5
Pris
3/5
Frokost
88%
2026-01-01
4/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
4/5
Service
4/5
Pris
100%
Paweł Rybicki 2025-12-29
5/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
5/5
Pris
5/5
Frokost
92%
PONIATOWSKA 2025-12-29
wykupiliśmy pakiet na święta - nasze ogromne uznanie dla kucharza i obsługi kuchni :),
4/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
4/5
Pris
93%
2025-12-28
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.
5/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
5/5
Pris
3/5
Frokost
93%
2025-12-28
4/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
4/5
Pris
5/5
Frokost
97%
2025-12-28
Pobyt świąteczny. Minusem był brak tradycyjnego karpia podczas wieczerzy wigilijnej oraz brak kolęd w tle.
5/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
4/5
Pris
5/5
Frokost
100%
2025-12-21
5/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
5/5
Pris
100%
Nowakowski 2025-12-17
5/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
5/5
Pris
5/5
Frokost
100%
2025-12-17
Wyśmienicie, na pewno wrócimy wkrótce. Brak zastrzeżeń. Pobyt w Hotelu bardzo udany.
5/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
5/5
Pris
5/5
Frokost
97%
Waldi 2025-12-16
Bardzo fajny pobyt w hotelu Sadova , wart 4 gwiazdek
5/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
4/5
Pris
5/5
Frokost
100%
2025-12-09
Bardzo miły i przyjemny pobyt.
5/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
5/5
Pris
5/5
Frokost
100%
Rogaliński 2025-12-09
5/5
Rom
5/5
Beliggenhet
5/5
Renslighet
5/5
Service
5/5
Pris
5/5
Frokost
Hotel Sadova, Gdańsk
Book online
Nyhetsbrev

Opptjent 10% rabatt ved bookingen! - bli med på nyhetsbrevet