Już po raz drugi wybraliśmy hotel.Jesteśmy bardzo zadowoleni z krótkiego pobytu
4/5
Pokój
4/5
Lokalizacja
4/5
Czystość
5/5
Obsługa
3/5
Cena
4/5
Śniadanie
87%
Michael2023-01-13
4/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
4/5
Czystość
4/5
Obsługa
4/5
Cena
5/5
Śniadanie
97%
2023-01-10
Hotel w świetnej lokalizacji, bardzo blisko starego miasta w Gdańsku, basen i sauna to miłe udogodnienie, piękny, przytulny wystrój. Obsługa bardzo profesjonalna, gościnna, bardzo przyjaźnie nastawiona do zwierząt, co jest dla nas ważnym aspektem. Przed hotelem znajduje się niewielki skwer, ale dzięki temu można wyprowadzić psa na spacer. Ogromny wybór na śniadanie potraw, bardzo dobra restauracja, pyszne cydry, których jest ogromny wybór. Praktycznie nie trzeba wychodzić z hotelu bo wszystko jest na miejscu- czas można spędzić w restauracji hotelowej, przytulnym ogrodzie zimowym lub w barze. Dziękujęmy za gościnę, bardzo wypoczęliśmy i na pewno będziemy wracać.
4/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
5/5
Czystość
5/5
Obsługa
5/5
Cena
5/5
Śniadanie
96%
2023-01-10
Bardzo miłe spędzony czas, bardzo dobre śniadania, dla każdego coś dobrego, basen, sauna, siłownia wszystko na plus
5/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
4/5
Czystość
5/5
Obsługa
5/5
Cena
100%
2023-01-10
Znakomity hotel. Pyszne jedzenie w restauracji.
5/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
5/5
Czystość
5/5
Obsługa
5/5
Cena
5/5
Śniadanie
97%
2023-01-10
5/5
Pokój
4/5
Lokalizacja
5/5
Czystość
5/5
Obsługa
5/5
Cena
5/5
Śniadanie
90%
2023-01-10
Hotel polecam. Napewno będąc w Gdańsku skorzystam z pobytu w nim
4/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
4/5
Czystość
5/5
Obsługa
4/5
Cena
5/5
Śniadanie
100%
2023-01-10
5/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
5/5
Czystość
5/5
Obsługa
5/5
Cena
84%
Waldek2023-01-10
Bardzo dobre miła atmosfera oraz obsługa
4/5
Pokój
4/5
Lokalizacja
4/5
Czystość
5/5
Obsługa
4/5
Cena
97%
Sobkowiak2023-01-08
5/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
5/5
Czystość
5/5
Obsługa
4/5
Cena
5/5
Śniadanie
97%
Okal2023-01-06
Chętnie wrócę :)
5/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
5/5
Czystość
4/5
Obsługa
5/5
Cena
5/5
Śniadanie
100%
Konstantin2023-01-04
Et godt hotell en steinkast fra sentrum og de fleste severdighetene.
5/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
5/5
Czystość
5/5
Obsługa
5/5
Cena
100%
Jagiełło2022-12-29
Czysto, miła obsługa, wszystko ok.
5/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
5/5
Czystość
5/5
Obsługa
5/5
Cena
5/5
Śniadanie
97%
2022-12-28
5/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
5/5
Czystość
5/5
Obsługa
4/5
Cena
5/5
Śniadanie
100%
2022-12-28
5/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
5/5
Czystość
5/5
Obsługa
5/5
Cena
5/5
Śniadanie
93%
2022-12-28
Bardzo udany świąteczny pobyt. Rozważam przyjazd na kolejne święta
4/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
5/5
Czystość
5/5
Obsługa
4/5
Cena
5/5
Śniadanie
90%
2022-12-23
Z uwagi na pobyt w okresie przedświątecznym w hotelu było nieco mniej gości, więc korzystanie z pustego basenu było wielką, dodatkową przyjemnością.
4/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
4/5
Czystość
4/5
Obsługa
5/5
Cena
5/5
Śniadanie
87%
Petr Roubal2022-12-21
4/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
4/5
Czystość
4/5
Obsługa
4/5
Cena
5/5
Śniadanie
100%
Bernd2022-12-20
Frühstück war super
5/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
5/5
Czystość
5/5
Obsługa
5/5
Cena
100%
Sawarzynski2022-12-20
sadova habe ich allen meine Freunde und Bekannten weiter empfohlen es gibt nicht viele Hotels die so gut geführt werden . Komme selbst aus der Gastronomie und bin seit 39 Jahren im aber so was wie in ihren Haus habe ich selten gesehen. Vielen Dank für ihre Gastfreundschaft. sawarzynskierwin@gmail.com
5/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
5/5
Czystość
5/5
Obsługa
5/5
Cena
5/5
Śniadanie
83%
2022-12-19
Bardzo lubię Państwa hotel i często do niego w ramach delegacji wracam
4/5
Pokój
4/5
Lokalizacja
4/5
Czystość
4/5
Obsługa
4/5
Cena
5/5
Śniadanie
93%
2022-12-13
4/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
4/5
Czystość
5/5
Obsługa
5/5
Cena
5/5
Śniadanie
93%
2022-12-13
Hotel bardzo ładny, ale niestety zbyt duża opłata za psy. Dwa małe psy (2,5kg i 5kg) 100 zł doba a tak naprawdę nawet miski czy legowiska nie mają. Restauracja ładna ale niestety bardzo mało normalnych dań
5/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
5/5
Czystość
5/5
Obsługa
3/5
Cena
5/5
Śniadanie
100%
2022-12-13
5/5
Pokój
5/5
Lokalizacja
5/5
Czystość
5/5
Obsługa
5/5
Cena
5/5
Śniadanie
93%
2022-12-10
Wrażenia B dobre , jedyny minus to słabo działający internet , a bardzo potrzebny podczas spotkania służbowego